Sürdürülebilir başarı için üretim süreçlerimizin tamamında insan sağlığına ve çevreye özen gösteririz.

surdurulebilir-cevre

Mutlu Müşteriler

Her zaman ve her konuda müşterilerimizle el ele çalışıyoruz. Çünkü bize göre; “Her müşterimiz, sahip olduğumuz tek müşterimizdir.” Bu temel değer, Afrika Ambalaj bünyesinde çalışan herkes tarafından paylaşılır.

Etik Anlayış

Afrika Ambalaj olarak etik anlayışımızın temelinde iki prensip vardır. Birincisi yasalara ve etik kurallara uygun olarak faaliyette bulunmak ve bu konudan hiçbir surette ödün vermemek. İkinci ise insan sağlığını, doğayı ve temiz üretimi her şeyin üzerinde tutmak.

Sürekli Yenilik

Sürekli yenilik, bize göre sektördeki başarımızı, kararlılığımızı, gelişmemizi ve lider konumumuzu sürdürmenin temelidir. Tam da bu nedenle her zaman yenilikçi ambalajlar geliştirmek için çalışıyoruz.

Kalite Anlayışı

Yaptığımız her işte kalite esastır. Dünyanın her yerine kaliteli ambalaj çözümleri en önemli amaçlarımızdan biridir. Çalışma yöntemlerimizde ve süreçlerimizde paydaşlarımızın beklentilerinin üzerinde sonuçlar almak en büyük hedefimizdir.

Sağlık &
Çevre

İnsan sağlığına ve çevreye önem verir, gıda kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarımızda en yüksek etik standartları ilke ediniriz.

Topluma
Saygı

İçinde yaşadığımız toplumun ayrılmaz bir parçası ve katılımcı üyesiyiz. Toplumun ve ülkemizin ihtiyaçlarına karşı her zaman duyarlıyız.

Değerlerimiz

Afrika Ambalaj olarak müşterilerimizin tercih ettiği, tedarikçilerimizin güven duyduğu ve çalışanlarımızın işlerini aşkla yaptığı bir marka olmak iş anlayışımızın ve değerlerimizin temelini oluşturur.

Kurulduğumuz günden bu yana belirli ilkeler ve etik değerler çerçevesinde oluşturduğumuz kurumsal kültür; müşteri talep ve ihtiyaçlarını her zaman hızlı çözmek, üretim ve ürün kalitesinden ödün vermemek ve koşulsuz müşteri memnuniyetini tam ve dünya standartlarında uygulamaktan oluşmaktadır.

AR-GE

Ambalaj geliştirmek, yenilikleri takip etmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak sonu olmayan bir süreçtir. Türkiye’yi ambalaj ihraç eden bir marka haline getirmek için araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla genç neslin yetişmesine olanak sağlıyoruz.

Bu doğrultuda kaynakları doğru ve verimli kullanmak, nitelikli çalışanlar yetiştirmek ve üretim hızını artırmak için üniversiteler ile iş birlikleri yapıyoruz. Çünkü bir ülkenin geleceğinin gençler olduğunu biliyor ve bu bilinç ile çalışıyoruz.