Üreticiden tüketiciye ambalaj çözümleri

Afrika Ambalaj, Türkiye’den dünyaya açılan ambalaj markasıdır. Sürdürülebilir hizmet kalitesiyle Türkiye’nin sayılı ambalaj markaları arasında yer alan Afrika Ambalaj, aynı zamanda Almanya, İngiltere, Fransa, Hollanda ve ABD’ye de çok geniş bir yelpazede gıda ambalajları ihraç etmektedir.

Afrika Ambalaj; restoran, cafe, pastane, kuruyemiş, aktariye, lokum, şekerleme, şarküteri, süt ve süt ürünleri gibi gıda sektörünün pek çok alanına özel ambalaj çözümleri sunmaktadır.

Ayrıntılara verdiği önem ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile eksiksiz hizmet anlayışını benimseyen Afrika Ambalaj; kendi tasarımcı ekibiyle de çalıştığı firmalara ücretisiz ambalaj tasarımı desteği vermektedir.

Uygun fiyat ve yüksek kalite felsefesini odağına alan Afrika Ambalaj, satış sonrası müşteri hizmetleri yönetimiyle de her aşamada müşterilerinin yanında olmaktadır. Afrika Ambalaj, ambalaj çözümleri konusunda Türkiye’den tüm dünyaya hizmet veren marka olma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

ambalaj-ureticisi

Ambalajda mükemmellik

En Uygun Fiyat Garantisi
Uluslararası Kalite
Üreticiden Tüketiciye
Hızlı ve Eksiksiz Teslimat

Kurumsal Felsefe

Hızlı üretim, kaliteli ambalaj…

Bizim için markalar ve sektörler farklı olsa da konu hep aynı: hızlı üretim, kaliteli ambalaj.

Ambalaj üretiminin tüm süreçlerini bir bütün olarak değerlendiriyoruz. Sunduğumuz çözümlerle sadece müşterilerimizin beklentilerini karşılamıyor, aynı zamanda rakiplerinden farklılaşmasını sağlıyoruz.

Kalite, detaylarda saklıdır…

Ürettiğimiz her bir ambalajda mükemmeli hedefliyoruz. Çünkü kalite, detaylarda saklıdır. Her bir ambalajda kaliteli ham maddeler kullanarak kusursuza ulaşmayı hedefliyoruz. Bu sayede sadece günü kurtaran değil zamana meydan okuyan ambalajlar hazırlıyoruz.

Afrika Ambalaj takım olarak çalışır. Sizin takımınız...

Her zaman ve her konuda müşterilerimizle el ele çalışıyoruz. Onlarla birlikte bir sinerji yaratıyor ve alanında uzman üretim ve tasarım ekibimizle ihtiyaçları olan her şeyi karşılıyoruz. Bize göre; “Her müşterimiz, sahip olduğumuz tek müşterimizdir.” Bu temel değer, Afrika Ambalaj bünyesinde çalışan herkes tarafından paylaşılır.

Güven, kesinlik ve etki...

Ambalaj üretiminin tüm süreçlerinde güven, kesinlik ve etki sağlıyoruz. Güven, çünkü baştan sona kadar tüm detaylarla titizlikle ilgileniyoruz. Kesinlik, çünkü üretimin her aşamasında ambalaja uygun stratejiler belirliyoruz. Etki, çünkü hızlı ve kaliteli üretim için planlama yapıyoruz.

kurumsal-felsefe