Web sitemizi ziyaret edenler için uyarıdır:

 1. Öncelikle web sitemizi ziyaretiniz için teşekkür ederiz.
 2. Web sitemize ilişkin arızalı ya da hatalı hususları bize bildirmenizden memnuniyet duyarız.
 3. Web sitemizde yer alan bilgiler ziyaret tarihinizde güncellenmemiş olabilir.
 4. İçeriklerimizi sürekli güncellemekteyiz. Bu yüzden sitedeki tüm bilgi, hizmet ve materyaller değişebilir. Sizin görüntülediğiniz tarihte sitedeki yazı, makale, resim, video ve link gibi tüm içerikler değişiklik gösterebilir.
 5. Sitemize yüklenen her içerik yasaldır ve fikri haklara saygı duyularak konulmuştur.
 6. Afrika Ambalaj, kişisel bilgilerinizi yasal zorunluluklar dışında herhangi bir kişi ya da kurumla paylaşmayacağını taahhüt eder; ancak bu bilgileri sizinle iletişim kurmak için kullanabileceğini belirtir.
 7. Bir kullanıcı olarak web sitemizi ziyaretinizle birlikte aşağıdaki kurallara uymakla yükümlüsünüz:
  • Web sitemizin kullanımından kaynaklanan tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.
  • Web sitemizde yer alan eserleri (video, fotoğraf, görsel, logo, program, yazı vb. herhangi bir fikri ürünü) kişisel kullanım dışında kopyalamanız ya da herhangi bir çoğaltma aracı ile çoğaltmanız, depolamanız, yüklemeniz, yaymanız, umuma iletmeniz Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre ihlal ve suçtur. Eserler kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz.
  • Web sitemizde yer alan bilgileri başka bir gerçek ya da tüzel kişi ile paylaşmanız, kendi menfaatinize kullanmanız, ifşa etmeniz yasaktır.
  • Web sitemizde yer verilen linklerin içeriğinden Afrika Ambalaj sorumlu tutulamaz.
  • Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kendi bağlantınız nedeniyle ya da kullandığınız bilgisayar veya bilgisayarınızla bağlantılı bir veri kaynağında yer alan virüs vb. bir tehdit unsurundan kaynaklanacak bir sorun doğrultusunda bilgilerinizin ele geçirilmesinden Afrika Ambalaj sorumlu değildir.
  • Haklarınız konusunda tereddüt ettiğinizde başvuru kaynaklarınız, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili yönetmelikler ile Türk Ticaret Kanunu’nun haksız rekabet hükümleri olmalıdır.
  • Yukarıda belirtilen kurallara aykırı davranmanız halinde, hakkınızda dava açılabileceğini ve şikayete bulunulabileceğini göz önünde bulundurunuz.